Plants vs. Zombies - Timepocalypse

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20120319165842/plantsvszombies/images/3/37/Frontyard.jpg

Tak! Konečne som sa dočkala! Je tu druhé pokračovanie komiksu Plants vs. Zombies. Tí čo nevedia, že tieto komiksy vznikli na základe hier môžete tak svoje zlyhanie napraviť v tomto článku. Pokiaľ hru poznáte ale nevedeli ste o komiksoch recenziu na prvý diel a čo to o autoroch komiksu nájdete tu. Veľké vďaka za komiks patrí vydavateľstvu ALBATROSMEDIA.

 Anotácia (v českom jazyku): Další komiks s bláznivým dobrodružstvím plným rostlinek a zombií!

Geniální vynálezce a prvotřídní strážce sousedství, ubrebtaný cvok Dave, pomůže své neteři Patrice a mladému dobrodruhovi Natovi odrazit další nápor zombií pod vedením děsivého Zombosse. Trojice hrdinů s vydatnou pomocí armády rostlinek se tentokrát podívá do minulosti i budoucnosti, protože zombie se nevyhýbají ani cestování časem.

„Kupte si tudle kníšku ke čtení. Kníška je dobrá, abijste se dívali na stránki, trávili čas čtením a nesledovali, co se za váma děje. Co je za váma, nechce vaše mozky. Skutečně ne. Ani v nejmenším. Koukejte do kníšky, prosím.“
– recenze v Zombie News


Recenzia bude takou tou bleskovkou nakoľko je toto rýchla záležitosť. Po dočítaní prvého dielu som zbožne dúfala, že Computer press nesklame a vydá i ďalší diel. Nesklamali a veľmi am to potešilo, pretože túto hru naozaj zbožňujem. Ako som už spomínala pri prvej recenzii komiks je pre mladších čitateľov ale to vôbec nie je prekážkou pre nás dospelých a určite nie pre každého fanúšika hry. Je to v podstate na tej istej úrovni ako prvý diel. Príbeh je jednoduchý ale vtipný. podľa mňa však v komikse ide hlavne o kresby. A tie sú jednoducho úžasné. Vždy som si pri čítaní komiksu vybavila niektoré rastlinky či zombies a tie nehorázne nervy ako som niečo nevedela prejsť. Hlavným vtipálkom je chlapec Nate, niekedy sa musím naozaj smiať na jeho zmýšľaní a občas tam trepne takú hlášku, že nedá sa na tom minimálne neuškrnúť od ucha k uchu. Ešte by som rada vychválila obálky, pretože tie sú naozaj perfektne spravené a sú veľmi lákavé už takto na prvý pohľad.

Komiksy majú síce malo strán ale za mňa určite odporúčam. Keďže však úroveň komiksu sa nezlepšila a ani nezhoršila ponechávam hodnotenie rovnaké ako pri prvom diele. A teraz zostáva len dúfať, že sa dočkáme teda aj tretieho pokračovania.

Informácie o knihe:
Originálny názov: Plants vs. Zombies - Timepocalypse
Počet strán: 80
Väzba: brožovaná
Jazyk: český
Rok vydania: 2015
Cena: 6,99 €

Hodnotenie:


11 komentárov

Komiks som sice ešte nečítal a, ale hru som hrala a.je totalne super. Čo pozerám ukazky, tak vyzera i kniha super.

Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

Reply

Tu hru znám jednou jsem ji hrála jako onlinovku. Komiks po grafické stránce je pěkně zpracovaný a nevypadá špatně.

Reply

This game seems to be fun :)

Reply

Yup you should try it it's pretty fun!

Reply
Anonymný mod

Plants vs. Zombies ♥

Reply

pane bože :O , túto hru hral priateľ to si presne pamätám keď sme začali spolu randiť :-D , viem že som sa ho stále pýtala čo je cieľom hry :-D
teraz mu idem povedať novinku, že je na svete komiks jeho obľúbenej bývalej hry určite sa poteší :D

Reply

K tejto hre sa vždy tak rada vraciam! Neviem ale vždy radšej fandím zombíkom aj keď proti nim hrám.

Reply

Síce krátka ale výstižná recenzia. Myslím, že je tu zahrnuté to podstatné.

Reply

Zverejnenie komentára

♥ Keep calm, stay kawaii and leave comment ♥