♥ KAWAII BOX - The Cutest Monthly Kawaii Subscription Box ever ♥

Hello little kawaii bats! This post will be about the cutest box with the cutest things from Japan and Korea image Hold on because this will be full of super kawaii stuff! So shall we start?!
Ahojte malé kawaii netopiere! Tento článok bude o najroztomilejšej krabici plnej tých najroztomilejších drobností z Japonska a Kórei image Držte si klobúky pretože to tu bude plné super kawaii vecičiek! Môžeme teda začať?

So first, what is that kawaii box for heaven's sake Batty image?! Okay, I will tell you, you curious bat! It's a box, surprisingly. But this box is full of kawaii stuff and you can receive it every month. If you want this cute box just subscribe and choose from 1 month plan to 12 month plan. In one kawaii box are 10-12 hand-picked kawaii items from Japan and Korea. Receive this box directly to your home!
What is more awesome about that?! This:
♥  Free shipping worldwide
♥  All items are 100% original & licensed
♥  100% Safe & Secure payments

Takže najprv, čo je to ten kawaii box pre kristovu nohu Batty image?! Dobre, tak ja ti to poviem ty zvedavý netopier! Je to krabica, prekvapivo. Ale tento boxík je plný kawaii drobností a môžete ho získať každý mesiac. Ak chcete tento roztomilý box jednoducho si ho predplaťte a vyberte z mesačného až 12 mesačného plánu. V jednej krabici je 10 až 12 vybraných kawaii drobností z Japonska a Kórei, ktoré prídu rovno k tebe domov.
A čo je na tom ešte lepšie? Toto:
♥ Poštovné zadarmo na celom svete
♥ Všetky výrobky sú zárukou originality
♥ Bezpečná platba


I want kawaii box! Keep calm and just click on this sentence...
...or maybe you can WIN this box (giveaway post will be online soon..)!

People from Kawaii Box, thank you for your kindness and for these cute little plushies, candies etc.
image PICTURE TIME image 
 I have to be honest, I hate chickens -_- but I really like this kawaii box because it is my first kawaii box ever! Thank you so much for this cute stuff!
Musím byť úprimná, neznášam sliepky -_- ale naozaj tento kawaii box mám rada, pretože je to môj prvý kawaii box vôbec. Veľmi pekne ďakujem za tieto roztomilé vecičky!

More pics here!

8 komentárov

O kawaii box jsem četla na asianstyle.cz a dívčina se v článku nezmínila o tom, že si lze kawaii box předplatit. Ten na 12 měsíců vypadá vážně výhodně, když je k tomu jeden kawaii box zdarma :) ale já se bojím něco objednávat ze zahraničí -_-

Reply

No tak to je dosť divné, že sa o tom nezmienila.
No ja som už od nich viac krát objednávala a nebol žiaden problém. Ale tak môže sa hocičo stať..

Reply

Miluje tieto kawaii boxy. Waaaau

Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot sk

Reply

To je super box :) Miluji tyhle rozomilé věcičky :)

Reply

Tak to je super baby :) bude aj súťaž o ten box ale nebude septembrový ale októbrový.

Reply

Skvelé! A teším sa na súťaž!

Reply

Súťaž je už aktívna môžeš sa zapojiť.

Reply

Zverejnenie komentára

♥ Keep calm, stay kawaii and leave comment ♥