Liebster-shitster tag (Vy sa pýtate, Batty odpovedá...)


Rubrika Vy sa pýtate, Batty odpovedá bude tentokrát trošku iná. Pôjde o tag. Ak mám byť úprimná tagy moc nemusím, vyskúšala som to a usúdila, že je to kravina hlavne vtedy ak vás nikto na ten tag nenominoval. Ale ak som nominovaná niekým koho v podstate z blogovej sféry poznám mení to tak trochu môj názor na tagy, aspoň sčasti. Tagové články nezvyknem čítať ale viem, že dáky Liebster tag award je na blogoch premnožený až moc ale aj tak som si nedala tú námahu si to zistiť. Neviem čo si ľudia od toho sľúbujú možno si myslia, že naozaj získajú dáku award.
Do tejto mainstreamovej hovadiny ma nominovala obľúbená Katherine. (Prosím brať túto vetu s nadsázkou okrem toho obľúbená lebo obľúbená u mňa je.)


11 FUCKTOV O MNE


1. Narodila som sa ako prírodná blondínka a v niektorých situáciách ani farbenie vlasov to nedokáže zakryť.


2. Mám malé materské znamienko na spodnej pere. Častokrát sa mi stáva, že niekto milý ma chce upozorniť na špinku a keď poviem, že je to znamienko čudujú sa.


3. City prejavujem k zvieratám nie k ľuďom. Samozrejme veľmi blízki ľudia sú výnimka ale všeobecne som voči ľuďom nedôverčivá, pritom k zvieratám aj k túlavým mám väčšiu dôveru. Navyše neviem sa nabažiť pocitu ak napr. pes po všetkých ľuďoch šteká a hryzie ich a mne sa dá pohladkať. Zvieratá proste vedia, že nie ste zlý človek aj keď v očiach ľudí ste.


4. Milujem dinosaury a dalo by sa povedať, že som samozvaným paleontológom.


5. Už zopár rokov sa zaujímam o sériových vrahov. Avšak najväčší objekt záujmu je Jack the Ripper. Zvládam dokonca veľmi podrobne opísať policajné a lekárske správy a výpovede svedkov. Viem čo posledné obete pred smrťou jedli, robili, mali oblečené atď. Takisto viem dosť dobre čo na obetiach napáchal a aké zranenia spôsobil.


6. Milujem animáky avšak skôr tie z mojich čias než tie dnešné. Samozrejme mám aj obľúbencov medzi tými dnešnými ale Scooby-Doo či Dexter´s laboratory sú jednoducho lepšie.


7. Niekto je dochvíľny niekto mešká a ja som, dalo by sa povedať, predchvíľna. Všade chodím moc skoro a prídenie presne na čas pokladám už za meškanie.


8. Som veľmi hanblivá ale aj veľmi výbušná. Je to divná kombinácia.


9. Cigaretový dym mi občas vonia ale inak nefajčím.


10. Ak poviem, že nie alkohol nepijem tak to myslím vážne a nepomáha ani keď dotyčný povie, ešte nikto ma neodmietol a každého som prehovoril. Keď nie tak nie a jednoducho kým sama nechcem nemáte šancu ma prehovoriť.


11. V reále som vraj veľmi roztomilá, rozprávam tak a aj sa tak správam. Ak však príde do našej partie dáka cudzia baba a nesadne mi, niečo sa vo mne zlomí a som neskutočne odporná. Dokážem sa na dotyčnú za celý večer ani raz nepozrieť a ani na ňu neprehovoriť. Proste ako by tam ani nebola.


11 OTÁZOK OD KATHERINE


1.Čo by si robila v čase, kedy bloguješ, keby si neblogovala?
S najväčšou pravdepodobnosťou by som hrala dáku počítačovú hru. Som zasratý domased.

2.Ako by vyzerali dokonalé šaty? (farba, strih, materiál...)
Šaty? Tak toto nie je otázka vhodná pre mňa. Nedokážem si predstaviť dokonalé šaty, nemám žiadnu predstavu. Strih, materiál? To je čo?

3.Aký jazyk by si sa chcela naučiť?
Nórsky, švédsky, ruský a japonský jazyk.

4.Akú zlú vlastnosť by si na sebe chcela zmeniť a akú dobrú vlastnosť/schopnosť získať?
Rada by som sa zbavila mojej veľmi hnusnej povahy a chcela by som byť viac priateľská. Avšak mne tak trochu aj vyhovuje, že ma ľudia nemajú radi, pretože si držia odstup.

5. Keby si našla na zemi 100 eur, na čo by si ich minula?
Ako sa poznám tak určite na dáku debilinu ak by som bola sama. Hneď by som išla objednávať handry a doplnky z netu jak divá. Ale stalo sa mi za posledných 5 rokov, že som našla 3x po 10 eur a vždy som priateľovi povedala o tom a ten ma samozrejme prehovoril nech si ich odložím. Keďže málokedy mám hotovosť väčšinou som to minula na dobitie čipovej karty na autobus. Tragédia.

6.Radšej by si sa dotkla hada alebo pavúka?
P-p-p-pavúka?! Ani náhodou! Milujem hady a hada som už mala v rukách, takže s tým by nebol žiaden problém. Za to z pavúkov mávam nočné mory a jednoducho som sraľo, ktorý sa ich bojí aj keď tí naši neublížia.

7. Keby si mala bezchybnú pleť, vieš si predstaviť už nepoužívať kozmetiku?
Čo sa týka kozmetiky používam iba krém a maximálne si spravím obočie. Keby mám výrazné obočie a nebolo by treba mu pomáhať so zviditeľnením dokážem si to predstaviť, pretože už nie som od toho ďaleko.

8.Brala by si súkromnú gymnastickú telocvičňu alebo súkromný bazén?
Tak to je jasné gymnastickú telocvičňu, ktorú by som volala Cvičisko Lary Croft. Vždy som po cvičisku túžila.

9.Keby si niekoho zabila, kam by si schovala telo/ako by si sa ho zbavila?
Tebe hádam preskočilo?! Prečo by som ho schovávala? Ak by som niekoho zabila tak by som bola imitátorom Jacka Rozparovača a svet sa predsa musí dozvedieť, že ho niekto imituje no nie? Telo by som naaranžovala aby to zodpovedalo skutočnostiam z roku 1888. Štetky majte sa na pozore! Idem si po vás. (Upozornenie: ak sa pre niečo takéto niekto rozhodne a uvidíte to v správach, nieže pobežíte ma nahlásiť).

10. Veríš v reinkarnáciu?
Verím. Nikdy som si o tom nejak extra nezisťovala takže neviem čo všetko reinkarnácia obnáša ale dežo ví tak to nebude len tak a pre niečo sa to deje. Chcela by som vedieť aká som bola v minulosti.

11.Obľúbený citát?
Tak to je jasné. Sú dva a sú to citáty, ktoré pchám úplne všade:

A famous explorer once said, that the extraordinary is in what we do, not who we are. I'd finally set out to make my mark; to find adventure. But instead adventure found me. In our darkest moments, when life flashes before us, we find something; Something that keeps us going. Something that pushes us.

Everything lost is meant to be found.

Samozrejme, že je to z Tomb Raider hier, ako inak.
                                                                                          
Dlho som váhala koho do tohto tagu zatiahnuť. Pôvodne som nechcela nikoho, nakoľko nominovaných bolo viac a tí by sa na to nevykašľali ako ja a tak by zo mňa opadla zodpovednosť to šíriť ďalej. Ale rozhodla som sa, že predsalen niekoho nominujem ako vďaku za prejavenú dôveru voči môjmu blogu. Baby, neviem či ste tento tag absolvovali som si tak na 80% istá, že nie ale ak predsalen tak robte ako uznáte za vhodné. Ja len dúfam, že medzitým kým toto zverejním ma niekto nepredbehne a nenominuje vás.


NamieLee http://ghostof-forest.blogspot.sk/
Moon Rains http://heroines-never-fade.blogspot.sk/


Moje otázky:
  1. Dokázala si v živote niečo na čo si hrdá? Ak nie, čo v živote chceš dokázať?
  2. Si ohybná? Zvládla by si základy gymnastiky?
  3. Si človek, ktorý mrnčí, že je zase pondelok alebo to vôbec nevnímaš?
  4. Ktorá ľudská vlastnosť ti najviac prekáža?
  5. Si človek, ktorý podľahne roztomilým drobnôstkam alebo sa skôr všetkého roztomilého strániš?
  6. Vieš niečo napísať z vlastnej hlavy a bez pomoci internetu či kníh niečo o Iluminátoch?
  7. Máš dáky zlozvyk, ktorý sa ľuďom javí ako kladný zlozvyk?
  8. Brala by si prácu niekoho kto očucháva podpazušie? Zvládla by si to?
  9. Je niečo z čoho ti býva zle, niečo z čoho ťa dokáže napnúť?
10. Vynechala si niekedy školu napriek tomu, že ti nič nebolo? Dôvod?
11. Si pažravá? Jedia ti najprv vždy oči?

12 komentárov

Zaujímavé fakty, inak čo sa týka pavúk vs had som na tom úplne rovnako, pavúky brrrr fuuuuj :D :D

Reply

Ďakujem za nomináciu, určite ho vyplním, tvoje otázky ma neskutočne oslovili.
Aj ja prejavujem k zvieratám väčšiu dôveru ako k ľuďom, lenže ja ich asi veľmi neberiem, šteká po mne aj ten najkľudnejší pes -_- :D
S hadmi a pavúkmi som na tom podobne.
Ďalší podarený článok, tvoj blog je naozaj skvelý.

Reply

To jsem nevěděla, že jsi blondýnka O_o Z vrahů mám nejraději Lizzie Borden. Ona je přímo má zabijácká hrdinka :D je první člověk, který zabíjel sekyrou a navíc ženská. Já bych se nedotkla ani pavouka a ani hada. Obojí se mi hnusí a z obojího bych vylítla do stropu s jekotem na celé kolo.
Děkuju za nominaci :)

Reply

Já zas animáky moc nemusím, ale jsou i výjimky, co se mi líbí :D :).
http://es-veronica.blogspot.cz/

Reply

Mňa zvieratká prestanú mať rady až keď zistia ako dokážem byť otravná :D
Ďakujem za pochvalu :)

Reply

So sekerou si pamätám iba Ax mana ten bol v tej dobe ako začínal jazz cca.. Moc neviem o ňom ale ten tiež vraždil sekerou..

Reply

wau, zaujímavé veci som sa o tebe dočítala, nepovedala by som na teba že si hanblivá baba, :-D toto mi nejde vôbec dokopy a ešte ako sa ti páči cigaretový dym toto tiež ne :-D , na tú reinkarnáciu verím aj ja , nie sme tu len pre nič za nič :-D ,

Reply

Nemôžem o sebe na blogu predsa prezradiť všetko, niektoré sú schopné napísať aj časovú osnovu svojho života :D môj priateľ má napríklad rád súkromie a nebol moc nadšený, že sú tu moje fotky napr. ale jeho fotku by som na blog nikdy nedala, keďže k takýmto veciam má iný prístup.

Reply

Som taká tada, že nie som jediná čo potrebuje gymnastickú telocvičňu :D A bolo by fakt ironické (myslím smutné) keby teraz niekto zabil prostitútku presne ako si povedala... Animáky sú proste najlepšie. A vôbec by nevadilo, keby si tag nerobila, ale bola si prvá, ktorá mi napadla, tak som ťa nominovala :)

Reply

Z toho si nič nerob aj ja som nepríjemná na cudzie baby. K nám väčšinou chodia len také tie jednorázové baby, ktoré už potom nikdy neuvidím.

Reply

Tak to veľmi dobre poznám. Preto sa aj nerada zoznamujem s nimi. Príde mi to zbytočné.

Reply

Zverejnenie komentára

♥ Keep calm, stay kawaii and leave comment ♥