99 iPhonov 6

Tak dneska som čítala fakt bizardnú zaujímavosť. Nie skôr retardovanú. Mladík z Číny sa rozhodol požiadať svoju vyvolenú o ruku a na to kúpil 99 iPhonov6 a vytvoril z nich srdce. Tie iPhony ho stáli jeho 2 ročný plat. No čo je toto za kára? A dievčina ho ešte samozrejme aj odmietla. Ako nemám slov akí sú ľudia hlúpi... to ako čo je ten iPhone niečo sväté alebo čo od tohto čakal?! A dokonca podľa nedávneho prieskumu každý piaty muž povedal, že by bol radšej bez priateľky a mal iPhone6. No to je úchvatná doba. Ako viem, že sem nechodí veľa ľudí ale kto chce môže sa do komentárov vyjadriť k tejto iPhone mánii.

2 komentárov

Anonymný mod

Je to dost ujeté. Nechápu, co na tomhle telefonu lidi mají? Možná je to tím, že ho sama nemám, a tak nemůžu soudit, jestli bych radši než fajn chlapa, chtěla novou verzi mobilu :)) Lyl.

Reply

Lyli ja ho tiež nemám ale prečo mať mobil keď pomaly už za každú aplikáciu musíš platiť? Pretože na ten mobil idú len aplikácie z toho ich shopu. Navyše, neviem ktorý to presne je, ale drahý a hlavne, že sa ti počase normálne ohne :D

Reply

Zverejnenie komentára

♥ Keep calm, stay kawaii and leave comment ♥